Charles Bridge Investment Group

Investiční skupinu Charles Bridge zakládal Jan Rohrbacher, Jan Kaška a Sven Subotič již v roce 2012. Původně jako hedge fond, který dnes spravuje stovky milionů korun a dosahuje stabilních zisků.

Za 7 let historie se aktivity skupiny rozšířily a dnes se věnují nejen hedge fondu, ale i dalším aktivitám. Mezi ně patří jak nemovitosti, tak private equity, tedy kupování podílů v jiných společnostech.

Quastic

Kvalitní vzdělání je to, které trader potřebuje, ne to, které chce. Zní vám tato myšlenka zvláštně? Vysvětlím…

Téměř každý nováček v tradingu a investování by chtěl vše na zlatém podnose, plné obřích zisků a rychlých zbohatnutí. Není to jeho vina, takových nabídek vidí všude kolem sebe mnoho. Jenže reálný svět je jiný a vše potřebuje čas. Proto jsme se rozhodli, že naším cílem bude poskytovat vzdělání, které trader skutečně potřebuje.

Quastic založil v roce 2017 Zdeněk Zaňka společně s Janem Rohrbacherem. Začátky byly náročné, ale postupem času se nám povedlo vybudovat opravdu dobrý tým, spojit se se skupinou IC Group a pustit se do zajímavých projektů, které pomáhají naplnit naše poslání předávání kvalitního know how.

Začněte hned teď.
Je to zdarma

Registrací souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů