LYNX

Od začátku jsme věděli, že pro akci trhy.cz potřebujeme dobré spoluorganizátory. Kdykoli chcete něco změnit k lepšímu, je potřeba mít kolem sebe lidi se stejným cílem. Po mnoha schůzkách s vedením LYNX jsme zjistli, že jejich cíle se s našimi shodují.

Poskytují kvalitní služby i skvělé vzdělání a z toho neslevují, stejně tak, jako my. Jsem rád, že se nám povedlo v tomto projektu navázat spolupráci.

V rámci kurzu jsou společně s Quastic a Charles Bridge garantem kvality a testů, toho, že znalosti jsou opravdu užitečné a obchodníky posunou dopředu.

Jejich služby jsou postavené na špičkové infrastruktuře od IB v kombinaci s osobním přístupem ke každému klientovi. V současné době dokonce fond Charles Bridge převedl své aktivity od IB přímo pod LYNX, kde mají individuální podmínky. A to samé mají i pro absolventy trhy.cz.

Pokud si během akce trhy.cz otevřete u LYNX  účet, pak můžete získat:

  • Přístup na 100+ burz po celém světě
  • Individuální poplatky
  • Individuální přístup a podporu v českém jazyce
  • Bonusy na vzdělávání od Quastic.cz

Pro nezávaznou konzultaci kontaktujte Ondřeje Likeše, který zastřešuje naše partnerství, na telefonu 234 262 515 nebo e-mailu o.likes@lynxbroker.cz.

Více informací najdete též zde.

Charles Bridge Investment Group

Investiční skupinu Charles Bridge zakládal Jan Rohrbacher, Jan Kaška a Sven Subotič již v roce 2012. Původně jako hedge fond, který dnes spravuje stovky milionů korun a dosahuje stabilních zisků.

Za 7 let historie se aktivity skupiny rozšířily a dnes se věnují nejen hedge fondu, ale i dalším aktivitám. Mezi ně patří jak nemovitosti, tak private equity, tedy kupování podílů v jiných společnostech.

Na začátku roku 2019 získala skupina 80 % podíl ve společnosti Quastic, čímž se stali garantem kvality vzdělání. A i díky tomuto partnerství můžeme pořádat akci, jako je tato.

Quastic

Kvalitní vzdělání je to, které trader potřebuje, ne to, které chce. Zní vám tato myšlenka zvláštně? Vysvětlím…

Téměř každý nováček v tradingu a investování by chtěl vše na zlatém podnose, plné obřích zisků a rychlých zbohatnutí. Není to jeho vina, takových nabídek vidí všude kolem sebe mnoho. Jenže reálný svět je jiný a vše potřebuje čas. Proto jsme se rozhodli, že naším cílem bude poskytovat vzdělání, které trader skutečně potřebuje.

Letos je to 2 roky, co jsme Quastic založili. U jeho vzniku jsem stál já, Zdeněk Zaňka, společně s Janem Rohrbacherem. Začátky byly náročné, ale postupem času se nám povedlo vybudovat opravdu dobrý tým, spojit se se skupinou Charles Bridge a pustit se do zajímavých projektů.

A jak sami uvidíte, není poslední! Máte se opravdu na co těšit!

Začněte hned teď.
Je to zdarma

Registrací souhlasím s OP a zpracováním osobních údajů