Konference Trading Expo & Alternativní investice

11.-12.9.2020, poprvé online.

Konference je součástí 23. ročníku mezinárodního veletrhu Sběratel.

Konference pořádaná společnostmi

Co na vás čeká

12 expertů, 12 přednášek nabitých zajímavými informacemi.

Konferenci můžete zhlédnout na Vašem počítači, tabletu či mobilu – potřebujete pouze internetové připojení.

Pokud se zúčastníte všech přednášek, získáte od nás navíc certifikát s Vaším jménem potvrzující úspěšné absolvování konference.

 

Podrobnosti kurzu

 • 12 přednášek
 • Začátečník
 • Zdarma
 • Dostupné odkudkoliv

Výhody kurzu

 • Certifikát pro účastníky konference
 • Neomezený přístup k záznamům zdarma
 • Diskuzní fórum s přednášejícími

Certifikát s vaším jménem po úspěšném absolvování všech přednášek

Zašleme emailem v elektronické podobě či poštou na Vaši adresu.

Pro prvních 50 účastníků konference: Kniha 6x o investování a tradingu zdarma

Kniha z naší dílny, která rozšíří váš přehled v investování a tradingu.

Co na vás čeká

Program konference

 • 11. září 2020 17:00

  Investice do automobilových veteránů

  František Vahala je odborník na automobilové veterány s mnohaletou praxí, zakladatel časopisů Auto motor a sport Classic, Octane a pořadatel Classic Rallye. Na jeho přednášce se dozvíte, jaké potenciály v sobě tato investice má, na co si dát pozor a s jakými počítat úskalími.

  Přehrát

 • 11. září 2020 17:30

  Poštovní známky jako nejlepší alternativní investice s globální likviditou.

  David Kopřiva je soudní znalec, zakládající člen Prestige Philately Club Prague, zkušební znalec SČF, člen AIJP a přední obchodník se světovou filatelií - mimo jiné zakoupil pro českého investora Modrého Mauritia. Ve své přednášce vysvětlí, proč vůbec investovat do starých vzácných známek, jaké jsou nejvýhodnější oblasti filatelie, jaká je aktuální situace na tuzemském trhu a mnoho dalšího.

  Přehrát

 • 11. září 2020 18:00

  Autogram jako překvapivě perspektivní investice

  Martin Pros je advokát se specializací na oblast finančního trhu a zároveň předsedou Klubu sběratelů autogramů. Ve své přednášce přiblíží, jakým způsobem je možné investovat do autogramů, jaké zhodnocení je možné docílit a na co si při takové investici dát pozor.

  Přehrát

 • 11. září 2020 18:30

  Jak budovat sbírku tak, aby se v budoucnu zhodnotila.

  Michal Pupcsik je IT manažer a dlouholetý sběratel v různých oborech, člen řady sběratelských organizací a majitel druhé největší sbírky věcí souvisejících s Lidicemi. Ve své přednášce přiblíží, jakým způsobem je vhodné budovat svou sbírku, aby se v budoucnu zajímavě zhodnotila.

  Přehrát

 • 12. září 2020 10:00

  Aktuální situace na trhu s drahými kovy a představení nové Burzy Drahých Kovů

  Jan Rohrbacher je investor, spoluzakladatel společnosti SILVERUM a investiční skupiny Charles Bridge. Ve své přednášce zhodnotí aktuální situaci na trhu s drahými kovy, včetně faktorů, které budou mít zásadní vliv na budoucí cenový vývoj. Zároveň představí unikátní projekt elektronického tržiště drahých kovů a seznámí posluchače s tím, jak je možné zde drahé kovy nakupovat či prodávat.

  Přehrát

 • 12. září 2020 10:45

  Investice do nemovitostí – Jaký vliv má covid na nemovitostní trh? Vyplatí se nemovitost pořizovat nyní nebo je vhodnější s nákupem počkat?

  Ivana Birtová a Nela Kubasová jsou zkušené investorky do nemovitostí, spoluzakladatelky projektu Realitní Shaker. Ve své přednášce zhodnotí aktuální dopady covid-19 na nemovitostní trh a přiblíží, zda je vhodné nemovitost vhodné pořizovat nyní či se vyplatí s nákupem vyčkat.

  Přehrát

 • 12. září 2020 13:00

  Akciové investování (aktuální příležitosti na trzích, jak využít krizi k nákupu zajímavých titulů…)

  Zdeněk Zaňka je akciový investor, algotrader a zakladatel projektu trhy.cz. Akciové trhy jsou jeho vášní a na přednášce se zaměří na 2 klíčová témata. V první řadě zjistíte, jaké požadavky musí splňovat kvalitní investice a poté uvidíte aktuální příležitosti, které nabízí akciový trh.

  Přehrát

 • 12. září 2020 13:30

  Jak na analýzu komoditních trhů očima velkých hráčů? Aktuální situace na trhu s ropou či drahými kovy

  Pavel Hála je zkušený komoditní obchodník a zakladatel portálu SpreadCharts.com. Ve své přednášce vysvětlí, jakým způsobem analyzovat komoditní trh očima velkých hráčů. Zaměří se na nejpopulárnější komoditní trhy - tedy ropu a drahé kovy.

  Přehrát

 • 12. září 2020 14:00

  Jak na intradenní obchodování forexu?

  Michal Stibor je zkušený obchodník, který se věnuje především intradennímu obchodování. Na své přednášce vás zavede do tajů této metody, která nese potenciálně vysoký zisk, ale s tím samozřejmě i nároky na potřebné znalosti. Dobrou zprávou ale je, že i běžný obchodník to může dokázat a jak na to, abyste uspěli, se dozvíte v Michalově přednášce.

  Přehrát

 • 12. září 2020 14:30

  Seznámení s Market Profile – univerzální metodou pro analýzu měn, akcií, komodit či kryptoměn…

  Martin Kysela, profesionální burzovní obchodník, který se na amerických burzovních trzích pohybuje již 17 let, vám ve své přednášce představí analytickou metodu Market Profile. Právě Market Profile totiž odkrývá mnohé informace o trzích, které z klasických grafů nezjistíme, což jej činí oblíbeným nástrojem profesionálů a velkých hráčů. Díky Market Profilu se můžete doslova dívat pod ruce těchto obchodníků a výrazně tak zvýšit úspěšnost svých obchodů na finančních trzích.

  Přehrát

 • 12. září 2020 15:00

  Jak na automatizované obchodování? Představení nástrojů a řešení pro tvorbu automatických obchodních systémů

  Luboslav Cisárik se na finančních trzích pohybuje přes 20 let a dnes se věnuje převážně automatickým strategiím, díky kterým můžete mnoho práce přesunout na počítač. Díky moderním nástrojům jsou automatické strategie dnes dostupné pro mnoho obchodníků. Na přednášce se dozvíte, jaké nástroje použít pro stavbu vlastních automatických strategií a jaké kroky dodržet, abyste uspěli a na burze díky nim vydělávali.

  Přehrát

Jak to funguje

 1. Zeragistrujte se zcela bezplatně.
 2. Načerpejte nové vědomosti ze světa alternativních investic a tradingu.
 3. Získejte certikát o úspěšném absolvování konference.

Začněte hned teď.
Je to zdarma