Všechny naše prémiové kurzy na
dosah ruky - bez omezení.

lektori2x

 • Okamžitý přístup ke všem kurzům a materiálům s více 400 lekcemi.
 • Přístup ke všem aktuálním i plánovaným kurzům a reportům po celou dobu.
 • Podpora na diskusním fóru přímo od našich lektorů i dalších traderů

Jednorázově

34 900 Kč

Platba najednou s doživotním přístupem zdarma

Získat členství

Měsíční platba

2 990 Kč / Po dobu 12 měsíců

Splátky po dobu jednoho roku, poté doživotní přístup zdarma

Získat členství

Staňte se členy Prémiového klubu a získejte všechny aktuální i plánované kurzy.

 • Martin Kysela

  Kurz Market Profile

  Market Profile je skvělý přístup, jak stabilně obchodovat měny, indexy, komodity, akcie nebo i kryptoměny. V tomto kurzu se naučíte, jak s Market Profile pracovat jako profesionál a nedělat zbytečné chyby.

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 8 290 Kč

  Nebo 3 x 2770 Kč

 • Zdeněk Zaňka

  Kurz investice do akcií

  Akcie mají velmi dlouhou tradici a velké možnosti analýzy a obchodních přístupů. V kurzu si projdeme jak jednoduché metody, tak středně pokročilé i náročnější, jako je Graham net-nets. Celý kurz je zakončen certifikací.

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 6 990 Kč

  Nebo 3 x 2400 Kč

 • Jan Rohrbacher

  Kurz obchodování opcí

  Opce dávají obchodníkům obrovskou flexibilitu, ale je potřeba vědět, jak s nimi pracovat. Jan Rohrbacher z fondu Charles Bridge vás naučí, jak s nimi pracovat od A do Z. Jeho kurz obsahuje více než 70 lekcí a desítky hodin vzdělávání.

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 5 990 Kč

  Nebo 2 x 3100 Kč

 • Jan Kaška

  Tržní neefektivity

  Strategie tržních neefektivit je relativně málo známá. A proto velmi dobře funguje. Jan Kaška vás naučí strategie, které sami používají ve fondu. Začněte obchodovat jako profesionálové díky špičkovým strategiím od předního fondu! Kurz obchodování opcí je k tomuto kurzu zdarma jako bonus.

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 10 990 Kč

  Nebo 4 x 2800 Kč

 • Jan Kaška a Jan Rohrbacher

  Intenzivní kurz obchodování opcí a neefektivit

  Kurz obchodování opcí a neefektivit doplněný o pravidelné reporty s analýzou neefektivity na zemním plynu. Tenhle kurz je opravdu nadupaný kvalitním know how, které využívá fond Charles Bridge při správě desítek milionů EUR. Učte se obchodovat od těch nejlepších, kteří mají opravdu prokazatelné zkušenosti!

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 14 990 Kč

  Nebo 5 x 3100 Kč

 • Jakub Bezděkovský

  Jak a kam investovat

  Začínáte investovat, ale ztrácíte se v základních přehledech? Tento kurz vám pomůže ujasnit si strategii. Proč vlastně chcete investovat a čeho chcete dosáhnout. Jaké nástroje můžete využít a jak si zajistit měnová rizika. Každý začínající investor by si měl tento kurz důkladně projít!

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 2 490 Kč

  Pouze jednorázová platba

 • Elena Lindišová

  Komodity a komoditní spready

  Komodity mají velkou výhodu v tom, že jsou reálný trh. Každý potřebuje ropu nebo pšenici a to přirozeně reguluje jejich cenu. Navíc jejich chování je logické a dají se dobře analyzovat. V 65 lekcích se naučíte vše - od naprostých základů, přes strategie až po samotné reálné obchodování.

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 4 990,- Kč

  Nebo 2 x 2520 Kč

 • Elena Lindišová

  Carry trade

  Kurz Carry trade je nadstavba ke kurzu obchodování komodit. Díky této analýze můžete mnohem lépe ocenit komodity a tím snížit riziko z obchodu. V 25 lekcích dostanete unikátní know how, které nikde jinde na světě nenajdete. Pokud to myslíte s obchodováním komodit vážně, nenechte si tento kurz ujít!

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 7 990 Kč

  Nebo 3 x 2700 Kč

 • Luboslav Cisárik

  Automatické obchodování

  Automatické obchodování je cesta, jak obchodovat s minimem času. Strategie obchodují za vás, vy je musíte především hlídat. Kurz je zaměřen na stavbu strategií bez znalosti programování. Začal jej Zdeněk Zaňka, který postupně předal žezlo Luboslavovi, který je v AOS velmi zkušený a má skvělé výsledky.

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 5990 Kč

  Nebo 2 x 3100 Kč

 • Michal Stibor

  Intradenní obchodování

  Intradenní obchodování je královská disciplína, která může nosit dobré výsledky. Klíčem k úspěchu je ale praxe. A podle toho je i kurz připraven. Veškerou teorii převádí Michal do praxe v záznamech obchodování. Navíc dostanete bonusové lekce od dvou uznávaných zahraničních traderů a jednoho slovenského psychoterapeuta.

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 6765 Kč

  Nebo 3 x 2300 Kč

Co všechno, jako člen
Trhy.cz Premium Club získáte

Bez
členství
Aktivní členství
Trhy.cz Premium Club
Základní výukové online kurzy na Trhy.cz
Přístup k článkům a archivu webinářů na Quastic.cz
Přístup k archivu kurzů s více než 400+ lekcemi
Přístup k nejnovějším kurzům a reportům
Neomezená podpora lektorů v diskusním fóru

Jednorázově

34 900 Kč

Platba najednou s doživotním přístupem zdarma

Získat členství

Měsíční platba

2 990 Kč / Po dobu 12 měsíců

Splátky po dobu jednoho roku, poté doživotní přístup zdarma

Získat členství

Lidé si už přehráli 55 000+ hodin kurzů a více než 1 000+ lidí četlo naší knihu. Zanechali nám
2 000+ komentářů na YouTube kanále Quastic.

 • Super, přesně takovéhle srozumitelné rozbory mi dávají to co potřebuju.

  Daniel

 • Výborné webinare pre každého , ďakujem ...

  Jozef

 • Nejlepší kurz o opcích. Úvodní webinář mi dal více, než celý kurz od konkurence. Díky za skvělou práci!

  Martin

 • Kurz Základy investování je přesně tím kurzem, který by si měl projít každý, aby získal důležité základy investiční gramotnosti.

  Adam

 • Zdravím, také musím pochválit tuto sérii o opcích. Opcím se už nějaký čas věnuji a musím říct, že po delší době jsem v českých luzích a hájích shlédl zajímavé video na toto téma.

  Jan Šťastný

 • Perfektni... jen tak dál. Investovat do vzdělání se vyplatí. Bez kurzu od vás bych nevěděl nic. Teď už sem díky vám mnohem dál a neustále se nabalujou další a další informace. Navíc sem v kurzu na foru potkal lidi co se spojili a pracujou společně a tak sem taky přiložil ruku k dílu. At se daří:)

  Ladislav Linhart

 • Po absolvování kurzu AOS jsem získal obrovský přehled o tom, jak postavit a poté i otestovat strategii v programu StrategyQuant.

  Jakub Daněk

 • Je skvělé, že v rámci kurzu člověk patří do komunity obchodníků komoditních spreadů na diskuzním fóru. Je přínosné si vyslechnout rady a zkušenosti ostatních, diskutovat s nimi o aktuálních obchodech, atd. Díky kurzu jsem poznala několik lidí z fóra i osobně a to pokládám, za jeden z největších přínosů kurzu.

  Adéla

 • Díky kurzu jsem dostal velmi rozsáhlé a cenné informace o komoditních spreadech, které bych sám jinde nezjistil. Sám jsem si ověřil, že podle znalostí z kurzu se dají komoditní spready úspěšně obchodovat. Perfektní nástavbou byl pro mě i kurz Carry Trade, který je velkým pomocníkem při obchodování zrnin.

  Jaroslav

 • Kurz mě v podstatě naučil vše, co k obchodování komoditních spreadů v mém tradingu potřebuji a používám. Vše je velice pečlivě a srozumitelně vysvětlené, stavba lekcí na sebe plynule navazuje a student by se tak v jednotlivých kapitolách neměl ztrácet.

  Aleš

 • Kurz mi pomohl zjistit, jak vůbec spready fungují, jaký je vztah mezi spreadem a futures a nakonec i samotnou podstatu těchto instrumentů. Tohle mě posunulo o pár levelů výš.

  Marián

Výukové kurzy a další obsah připravují...

 • Zdeněk Zaňka

  Akciový investor & AOS trader

  Zdeněk začínal v roce 2006. Začínal jako diskreční trader, postupně se dostal k algotradingu a akciím. Dnes tvoří převážnou část jeho portfolia akcie, které si opravdu zamiloval.

 • Elena Lindišová

  Specialistka na komodity a komoditní spready

  Elena začínala v roce 2012. Už od samého začátku věděla, že komodity jsou pro ní to pravé. Z důvodu nižšího rizika a dalších výhod se vydala cestou komoditních spreadů, které se naučila obchodovat od Pavla Hály, zakladatele SpreadCharts.

 • Jan Rohrbacher

  Opční trader

  Honza se věnuje obchodování více než 15 let. Jeho hlavní doménou jsou opce a v roce 2012 spoluzakládal fond Charles Bridge. Studoval na vysoké škole v Arizoně, kde měl možnost se učit od velmi zkušených investorů a traderů.

 • Jan Kaška

  Specialista na tržní neefektivity

  Během studií v Hong Kongu získal mnoho zkušeností na praxi u společnosti, která se věnovala výzkumu finančních trhů. Jeho hlavní doménou jsou tržní neefektivity - odchylky v chování trhů, které lze v obchodování efektivně využít.

 • Martin Kysela

  Obchodník Market Profile

  Burze se věnuje 16 let, z toho 12 let Market Profile. Jeho zájem je primárně soustředěný na intradenní obchodování futures, akciové opce a automatizované systémy. V posledních letech pak také aktivně obchoduje kryptoměny. Studoval u špičkových odborníků z celého světa a získal znalosti, ze kterých ve své praxi neustále těží. Rád cestuje a miluje knihy.

 • Michal Stibor

  Intradenní trader

  Michalovi nejvíce sedí intradenní obchodování, kterému se věnuje 12 let. Začínal při studiu v Německu a nejvíce čerpal od zahraničních lektorů, jako je Andrea Unger nebo Larry Williams.

 • Luboslav Cisárik

  AOS trader

  Luboslav začínal v roce 1998 na parketu polské komoditní burzy a forexu se věnuje tak dlouho, že už ani neví, kdy vlastně začal :). Dnes se věnuje primárně automatickým obchodním systémům, které mu dávají největší flexibilitu a nejvíce svobody.

 • Jakub Bezděkovský

  Investor a trader

  Jakub se věnuje investicím a doplňkově tradingu. Začínal v roce 2008 a zkušenosti má velmi bohaté. mimo jiné z velkých brokerských domů. Kvůli časovému vytížení nové kurzy nechystá, ale věnuje se podpře kurzu základů investování, který před časem představil a který je účastníky skvěle hodnocen.

Partneři Trhy.cz

Získejte bonus až $400

Pokud si u brokera LYNX založíte nový účet, dostanete nejen individuální podmínky, ale i bonus 3000 Kč na naše kurzy (a pro intenzivní kurz obchodování opcí a neefektivit můžete dostat 400 USD kredit na poplatky za obchodování). Stačí kontaktovat Ondřeje Likeše na o.likes@lynxbroker.cz

A pokud již u LYNX účet máte, dostanete od nás bonus 4000 Kč z celkové ceny ročního předplatného. Stačí nám napsat na info@quastic.cz.