Všechny naše prémiové kurzy na
dosah ruky - bez omezení.

lektori2x

 • Okamžitý přístup ke všem kurzům a materiálům s více 400 lekcemi.
 • Přístup ke všem aktuálním i plánovaným kurzům a reportům po celou dobu.
 • Podpora na diskusním fóru přímo od našich lektorů i dalších traderů

Jednorázově

34 900 Kč

Platba najednou s doživotním přístupem zdarma

Získat členství

Měsíční platba

2 990 Kč / Po dobu 12 měsíců

Splátky po dobu jednoho roku, poté doživotní přístup zdarma

Získat členství

Staňte se členy Prémiového klubu a získejte všechny aktuální i plánované kurzy.

 • Martin Kysela

  Kurz Market Profile

  Market Profile je skvělý přístup, jak stabilně obchodovat měny, indexy, komodity, akcie nebo i kryptoměny. V tomto kurzu se naučíte, jak s Market Profile pracovat jako profesionál a nedělat zbytečné chyby.

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 8 290 Kč

  Nebo 3 x 2770 Kč

 • Zdeněk Zaňka

  Kurz investice do akcií

  Akcie mají velmi dlouhou tradici a velké možnosti analýzy a obchodních přístupů. V kurzu si projdeme jak jednoduché metody, tak středně pokročilé i náročnější, jako je Graham net-nets. Celý kurz je zakončen certifikací.

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 6 990 Kč

  Nebo 3 x 2400 Kč

 • Jan Rohrbacher

  Kurz obchodování opcí

  Opce dávají obchodníkům obrovskou flexibilitu, ale je potřeba vědět, jak s nimi pracovat. Jan Rohrbacher z fondu Charles Bridge vás naučí, jak s nimi pracovat od A do Z. Jeho kurz obsahuje více než 70 lekcí a desítky hodin vzdělávání.

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 5 990 Kč

  Nebo 2 x 3100 Kč

 • Jan Kaška

  Tržní neefektivity

  Strategie tržních neefektivit je relativně málo známá. A proto velmi dobře funguje. Jan Kaška vás naučí strategie, které sami používají ve fondu. Začněte obchodovat jako profesionálové díky špičkovým strategiím od předního fondu! Kurz obchodování opcí je k tomuto kurzu zdarma jako bonus.

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 10 990 Kč

  Nebo 4 x 2800 Kč

 • Jakub Bezděkovský

  Jak a kam investovat

  Začínáte investovat, ale ztrácíte se v základních přehledech? Tento kurz vám pomůže ujasnit si strategii. Proč vlastně chcete investovat a čeho chcete dosáhnout. Jaké nástroje můžete využít a jak si zajistit měnová rizika. Každý začínající investor by si měl tento kurz důkladně projít!

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 2 990 Kč

  Pouze jednorázová platba

 • Elena Lindišová

  Komodity a komoditní spready

  Komodity mají velkou výhodu v tom, že jsou reálný trh. Každý potřebuje ropu nebo pšenici a to přirozeně reguluje jejich cenu. Navíc jejich chování je logické a dají se dobře analyzovat. V 65 lekcích se naučíte vše - od naprostých základů, přes strategie až po samotné reálné obchodování.

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 4 990,- Kč

  Nebo 2 x 2520 Kč

 • Elena Lindišová

  Carry trade

  Kurz Carry trade je nadstavba ke kurzu obchodování komodit. Díky této analýze můžete mnohem lépe ocenit komodity a tím snížit riziko z obchodu. V 25 lekcích dostanete unikátní know how, které nikde jinde na světě nenajdete a také konkrétní strategie na zrniny. Pokud to myslíte s obchodováním komodit vážně, nenechte si tento kurz ujít!

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 7 990 Kč

  Nebo 3 x 2700 Kč

 • Zdeněk Zaňka a Kornel Mazur

  Automatické obchodování

  Automatické obchodování je cesta, jak obchodovat s minimem času. Strategie obchodují za vás, vy je musíte především hlídat. Kurz je zaměřen na stavbu strategií bez znalosti programování. Začal jej Zdeněk Zaňka a nově na něm spolupracuje s Kornelem Mazurem a Tomášem Vaňkem. Nově je kurz značně rozšířen i na stavbu strategií pro Futures.

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 12990 Kč

  Pouze jednorázová platba

 • Michal Stibor

  Intradenní obchodování

  Intradenní obchodování je královská disciplína, která může nosit dobré výsledky. Klíčem k úspěchu je ale praxe. A podle toho je i kurz připraven. Veškerou teorii převádí Michal do praxe v záznamech obchodování. Navíc dostanete bonusové lekce od dvou uznávaných zahraničních traderů a jednoho slovenského psychoterapeuta.

  Získat členství

  Vstoupit do kurzu za 6765 Kč

  Nebo 3 x 2300 Kč

Co všechno, jako člen
Trhy.cz Premium Club získáte

Bez
členství
Aktivní členství
Trhy.cz Premium Club
Základní výukové online kurzy na Trhy.cz
Přístup k článkům a archivu webinářů na Quastic.cz
Přístup k archivu kurzů s více než 400+ lekcemi
Přístup k nejnovějším kurzům a reportům
Neomezená podpora lektorů v diskusním fóru

Jednorázově

34 900 Kč

Platba najednou s doživotním přístupem zdarma

Získat členství

Měsíční platba

2 990 Kč / Po dobu 12 měsíců

Splátky po dobu jednoho roku, poté doživotní přístup zdarma

Získat členství

Lidé si už přehráli 55 000+ hodin kurzů a více než 1 000+ lidí četlo naší knihu. Zanechali nám
2 000+ komentářů na YouTube kanále Quastic.

 • Super, přesně takovéhle srozumitelné rozbory mi dávají to co potřebuju.

  Daniel

 • Výborné webinare pre každého , ďakujem ...

  Jozef

 • Nejlepší kurz o opcích. Úvodní webinář mi dal více, než celý kurz od konkurence. Díky za skvělou práci!

  Martin

 • Kurz Základy investování je přesně tím kurzem, který by si měl projít každý, aby získal důležité základy investiční gramotnosti.

  Adam

 • Zdravím, také musím pochválit tuto sérii o opcích. Opcím se už nějaký čas věnuji a musím říct, že po delší době jsem v českých luzích a hájích shlédl zajímavé video na toto téma.

  Jan Šťastný

 • Perfektni... jen tak dál. Investovat do vzdělání se vyplatí. Bez kurzu od vás bych nevěděl nic. Teď už sem díky vám mnohem dál a neustále se nabalujou další a další informace. Navíc sem v kurzu na foru potkal lidi co se spojili a pracujou společně a tak sem taky přiložil ruku k dílu. At se daří:)

  Ladislav Linhart

 • Po absolvování kurzu AOS jsem získal obrovský přehled o tom, jak postavit a poté i otestovat strategii v programu StrategyQuant.

  Jakub Daněk

 • Je skvělé, že v rámci kurzu člověk patří do komunity obchodníků komoditních spreadů na diskuzním fóru. Je přínosné si vyslechnout rady a zkušenosti ostatních, diskutovat s nimi o aktuálních obchodech, atd. Díky kurzu jsem poznala několik lidí z fóra i osobně a to pokládám, za jeden z největších přínosů kurzu.

  Adéla

 • Díky kurzu jsem dostal velmi rozsáhlé a cenné informace o komoditních spreadech, které bych sám jinde nezjistil. Sám jsem si ověřil, že podle znalostí z kurzu se dají komoditní spready úspěšně obchodovat. Perfektní nástavbou byl pro mě i kurz Carry Trade, který je velkým pomocníkem při obchodování zrnin.

  Jaroslav

 • Kurz mě v podstatě naučil vše, co k obchodování komoditních spreadů v mém tradingu potřebuji a používám. Vše je velice pečlivě a srozumitelně vysvětlené, stavba lekcí na sebe plynule navazuje a student by se tak v jednotlivých kapitolách neměl ztrácet.

  Aleš

 • Kurz mi pomohl zjistit, jak vůbec spready fungují, jaký je vztah mezi spreadem a futures a nakonec i samotnou podstatu těchto instrumentů. Tohle mě posunulo o pár levelů výš.

  Marián

Výukové kurzy a další obsah připravují...

 • Zdeněk Zaňka

  Akciový investor & AOS trader

  Zdeněk začínal v roce 2006. Začínal jako diskreční trader, postupně se dostal k algotradingu a akciím. Dnes tvoří převážnou část jeho portfolia akcie, které si opravdu zamiloval.

 • Elena Lindišová

  Specialistka na komodity a komoditní spready

  Elena začínala v roce 2012. Už od samého začátku věděla, že komodity jsou pro ní to pravé. Z důvodu nižšího rizika a dalších výhod se vydala cestou komoditních spreadů, které se naučila obchodovat od Pavla Hály, zakladatele SpreadCharts.

 • Jan Rohrbacher

  Opční trader

  Honza se věnuje obchodování více než 15 let. Jeho hlavní doménou jsou opce a v roce 2012 spoluzakládal fond Charles Bridge. Studoval na vysoké škole v Arizoně, kde měl možnost se učit od velmi zkušených investorů a traderů.

 • Jan Kaška

  Specialista na tržní neefektivity

  Během studií v Hong Kongu získal mnoho zkušeností na praxi u společnosti, která se věnovala výzkumu finančních trhů. Jeho hlavní doménou jsou tržní neefektivity - odchylky v chování trhů, které lze v obchodování efektivně využít.

 • Martin Kysela

  Obchodník Market Profile

  Burze se věnuje 16 let, z toho 12 let Market Profile. Jeho zájem je primárně soustředěný na intradenní obchodování futures, akciové opce a automatizované systémy. V posledních letech pak také aktivně obchoduje kryptoměny. Studoval u špičkových odborníků z celého světa a získal znalosti, ze kterých ve své praxi neustále těží. Rád cestuje a miluje knihy.

 • Michal Stibor

  Intradenní trader

  Michalovi nejvíce sedí intradenní obchodování, kterému se věnuje 12 let. Začínal při studiu v Německu a nejvíce čerpal od zahraničních lektorů, jako je Andrea Unger nebo Larry Williams.

 • Luboslav Cisárik

  AOS trader

  Luboslav začínal v roce 1998 na parketu polské komoditní burzy a forexu se věnuje tak dlouho, že už ani neví, kdy vlastně začal :). Dnes se věnuje primárně automatickým obchodním systémům, které mu dávají největší flexibilitu a nejvíce svobody.

 • Jakub Bezděkovský

  Investor a trader

  Jakub se věnuje investicím a doplňkově tradingu. Začínal v roce 2008 a zkušenosti má velmi bohaté. mimo jiné z velkých brokerských domů. Kvůli časovému vytížení nové kurzy nechystá, ale věnuje se podpře kurzu základů investování, který před časem představil a který je účastníky skvěle hodnocen.

Partneři Trhy.cz

Získejte bonus až $400

Pokud si u brokera LYNX založíte nový účet, dostanete nejen individuální podmínky, ale i bonus 3000 Kč na naše kurzy (a pro intenzivní kurz obchodování opcí a neefektivit můžete dostat 400 USD kredit na poplatky za obchodování). Stačí kontaktovat Ondřeje Likeše na o.likes@lynxbroker.cz

A pokud již u LYNX účet máte, dostanete od nás bonus 4000 Kč z celkové ceny ročního předplatného. Stačí nám napsat na info@quastic.cz.