Postavte si svou strategii

pro akciové indexy a staňte se úspěšným traderem!

Startujeme v pondělí 20. dubna!

Registrace je dočasně uzavřena

Kurz připravili

Co vás čeká

V bezplatném měsíčním kurzu se zaměříme na stavbu AOS pro futures, konkrétně akciové indexy. To jsou strategie, které automaticky obchodují dle vašich pravidel. Naučíte se je stavět a vlastní si také postavíte. Autor ziskové strategie navíc získá bonus – přístup do databáze dalších strategií. Pět modulů, 15 lekcí a 4 webináře jsou zaměřeny hlavně na praktické obchodování. Lekcemi vás provedou zkušení tradeři Zdeněk Zaňka, Kornel Mazur a Tomáš Vaněk.

Podrobnosti kurzu

 • Lekcí: 15
 • Webináře: 4
 • Pro začátečníky
 • Zdarma
 • Lekce i webináře dostupné ze záznamu

Výhody kurzu

 • Výuková videa
 • Neomezený přístup zdarma
 • Záznam lekcí i webinářů k dispozici
 • Software i data po dobu kurzu zdarma

Speciální software a historická data na měsíc zdarma

Pro stavbu úspěšných strategií potřebujete dobré nástroje a kvalitní data. A od nás dostanete profesionální software, díky kterému můžete stavět strategie bez znalosti programování i data, na kterých budeme stavět. Spolu s ním postavíme vaši první automatickou strategii, provedeme veškeré testy a vyhodnotíme její výsledky.

Historická data po zdarma

Budete mít k dispozici data pro všechny futures trhy a to zcela zdarma

Co na vás čeká

Co vše se v kurzu naučíte?

 • 20. dubna 2020

  Začínáme – teorie AOS a futures

  Nejprve se seznámíte s fungováním AOS. Zjistíte, jak fungují, jaké jsou jejich možnosti a jak s nimi pracovat. Ukážeme, jak mírní tlak na psychiku spojený s obchodování, a jejich další výhody. Také si vysvětlíme jak přesně fungují akciové indexy a jaká jsou jejich specifika. Vše doplní ukázky z reálného obchodování.

  Lekce: 5 lekcí + 1 webinář

  Přehrát

 • 25. dubna 2020

  Stavba AOS pro indexy

  Po teorii přijde na řadu praxe. Nejprve si každý z vás zvolí, pro který trh a platformu budete svou strategii stavět - nebojte, s výběrem vám poradíme. Následovat bude školení v nastavování strategie a celý modul ukončí její vytvoření.

  Lekce: 4 lekce

  Přehrát

 • 29. dubna 2020

  Testování kvality AOS

  Nedílnou součástí tvorby každé AOS je také otestování její kvality. Úspěch strategie v minulosti nezaručuje její úspěch v budoucnu. Cílem tohoto modulu tak bude zjistit, jak kvalitní je vytvořená strategie a zda má šanci uspět i nadále.

  Lekce: 3 lekce + 1 webinář

  Přehrát

 • 8. května 2020

  Nasazení AOS, sdílení strategií + bonusy

  Strategie máme vytvořené a jejich kvality otestované. Následuje to, k čemu jsme od začátku směřovali, nasazení strategií. V tomto modulu si ukážeme krok za krokem, jak strategii nasadit a jak s ní následně pracovat a to pro platformy MetaTrader 5 a Tradestation.

  Lekce: 5 lekcí + 1 bonusová + 1 webinář

  Přehrát

 • 19. května 2020

  Výsledky a závěr

  Poslední modul se týká zhodnocení celého počínání. Rozebereme výsledky strategií a dáme vám další doporučení. Dozvíte se, jak pokračovat a na co se zaměřit, aby bylo obchodování s AOS ziskové. Autoři ziskových strategií obdrží přístup do databáze strategií. Také se setkáme na online konferenci, kde získáte další cenné znalosti a potkáte tým StrategyQuantu.

  Lekce: 1 lekce + online konference

  Přehrát

Reference

 • Certifikační kurz Trhy.cz mne velice příjemně překvapil. Za nic, jelikož je kurz zdarma, dostanete neskutečnou hodnotu. Pomohl mi si ujasnit jaké stránce investování bych se rád věnoval nejvíce a naopak co pro mě zase tak moc není. Stačilo strávit u kurzy každá den cca 20 minut a během 3 měsíců dostal neskutečné množství informací, které takto na jednom místě nemá kde u nás v ČR sehnat.
  PS: certifikát je skvělý a krásně se vyjímá na zdi.

  Adam Lang
 • Jednotlivá investiční témata byla informačně velice nabitá a jednotliví přednášející podávali informace dostatečně srozumitelně vzhledem k samotné náročnosti probírané tématiky (nějaké přednášky byly jednoduché, jiné složitější). Kurz je rovněž výborně pojat z hlediska průběhu neboť 3.měsíční délka je opravdu zaměřena na ty z nás, kteří myslí investování doopravdy a chtějí se tomu věnovat.

  Jakub Brančík
 • Skvělý kurz pro začínající tradery nebo pro burzou „nepolíbené“. Obsahuje základní přehled obchodních instrumentů od komodit přespo opce a tipy od zkušených obchodníků a to zcela ZDARMA. Riskujete maximálně, že získáte další hobby a zdroj příjmu. Závěrečný certifikát skvěle motivuje v kontinuálním vzdělávání a při pohledu na něj si člověk vždy připomene, proč s burzou vůbec začínal. Díky za kurz!

  J. Bártl
 • Kurz ukazuje zájemcům možnosti finančních trhů s uvedením vhodnosti podle vstupní částky a zhodnocení během času. Podle osobního zaujetí a časové náročnost je možné zajímat se nadále blíže o určitou oblast.

  Zdeněk Horna

Začněte hned teď.
Je to zdarma

Registrace je dočasně uzavřena