Konference - Sběratel 2021

Čekají vás přednášky na téma sběratelství od zkušených expertů.
Známky, bankovky a mnoho dalšího.
Vše je online a zdarma.
Připojíte se?

Registrace je dočasně uzavřena

Konferenci připravili:

Úvod

9 přednášek o sběratelství od 9 expertů

Nové přednášky i záznam přednášek z ročníku 2020, abyste o nic nepřišli.

Konference je součástí mezinárodní konference Sběratel a účast je zcela zdarma.

Zúčastníte se?

Podrobnosti kurzu

 • 9 přednášek
 • I pro nováčky
 • Online
 • Bezplatně

Výhody kurzu

 • Neomezený přístup k záznamům zdarma
 • Přístup odkudkoli, z PC i mobilu

Co vás čeká

Den 1 - 9. 9. 2021

 • 9. září 2021 00:00

  Zahájení konference Sběratel 2021

  Přednášková část konference je opět online. Má to jednu obrovskou výhodu - přednášky vám zůstanou a můžete se k nim vrátit klidně za měsíc. O osobní setkání ale nepřijdete - veletrh Sběratel se koná ve dnech 10. a 11. září v pražském PVA.

  Přehrát

 • 9. září 2021 00:00

  Investice do starožitností

  Starožitnosti jsou krásné, užitečné a navíc mohou růst hezky na hodnotě. O tom, jak investovat do starožitností, bude mluvit Marie Kurešová, majitelka Antik Kureš - investice, která má příběh.

  Přehrát

 • 9. září 2021 00:00

  Poštovní známky jako investice

  Poštovní známky jsou velmi zajímavou investicí, která se v čase zhodnocuje a to velmi stabilně. Radek Novák se jim věnuje roky, je též autorem knihy "Poštovní známky - koníček nebo investice?" a na přednášce se na toto téma zaměří.

  Přehrát

 • 9. září 2021 00:00

  Bankovky jako investice

  Bankovky mají obrovskou výhodu - můžete je sehnat i v dokonalém stavu a jejich cena se časem zhodnocuje. Autora přednášky budete znát možná jako Robbieho - aktivně pomáhá sběratelské komunitě a ve své velmi zajímavé přednášce vám dá tipy a rady, jak do bankovek investovat.

  Přehrát

 • 9. září 2021 00:00

  Investice do drahých kovů

  Zdeněk Zaňka je investor a majitel Burzy Drahých Kovů. Na své přednášce se zaměřil na investice do drahých kovů, ale také na palčivou otázku investorů - jak následně kov co nejvýhodněji prodat.

  Přehrát

 • 9. září 2021 00:00

  Investice do automobilových veteránů

  František Vahala je odborník na automobilové veterány s mnohaletou praxí, zakladatel časopisů Auto motor a sport Classic, Octane a pořadatel Classic Rallye. Na jeho přednášce se dozvíte, jaké potenciály v sobě tato investice má, na co si dát pozor a s jakými počítat úskalími.

  Přehrát

 • 9. září 2021 00:00

  Poštovní známky jako nejlepší alternativní investice s globální likviditou.

  David Kopřiva je soudní znalec, zakládající člen Prestige Philately Club Prague, zkušební znalec SČF, člen AIJP a přední obchodník se světovou filatelií - mimo jiné zakoupil pro českého investora Modrého Mauritia. Ve své přednášce vysvětlí, proč vůbec investovat do starých vzácných známek, jaké jsou nejvýhodnější oblasti filatelie, jaká je aktuální situace na tuzemském trhu a mnoho dalšího.

  Přehrát

 • 9. září 2021 00:00

  Autogram jako překvapivě perspektivní investice

  Martin Pros je advokát se specializací na oblast finančního trhu a zároveň předsedou Klubu sběratelů autogramů. Ve své přednášce přiblíží, jakým způsobem je možné investovat do autogramů, jaké zhodnocení je možné docílit a na co si při takové investici dát pozor.

  Přehrát

 • 9. září 2021 00:00

  Jak budovat sbírku tak, aby se v budoucnu zhodnotila

  Michal Pupcsik je IT manažer a dlouholetý sběratel v různých oborech, člen řady sběratelských organizací a majitel druhé největší sbírky věcí souvisejících s Lidicemi. Ve své přednášce přiblíží, jakým způsobem je vhodné budovat svou sbírku, aby se v budoucnu zajímavě zhodnotila.

  Přehrát

Jak to funguje

 1. Bezplatně se zaregistrujte na konferenci
 2. Načerpejte znalosti
 3. Přehrajte si záznam přednášek kdykoli chcete
 • Certifikační kurz Trhy.cz mne velice příjemně překvapil. Za nic, jelikož je kurz zdarma, dostanete neskutečnou hodnotu. Pomohl mi si ujasnit jaké stránce investování bych se rád věnoval nejvíce a naopak co pro mě zase tak moc není. Stačilo strávit u kurzy každá den cca 20 minut a během 3 měsíců dostal neskutečné množství informací, které takto na jednom místě nemá kde u nás v ČR sehnat.
  PS: certifikát je skvělý a krásně se vyjímá na zdi.

  Adam LangAdam Lang
 • Jednotlivá investiční témata byla informačně velice nabitá a jednotliví přednášející podávali informace dostatečně srozumitelně vzhledem k samotné náročnosti probírané tématiky (nějaké přednášky byly jednoduché, jiné složitější). Kurz je rovněž výborně pojat z hlediska průběhu neboť 3.měsíční délka je opravdu zaměřena na ty z nás, kteří myslí investování doopravdy a chtějí se tomu věnovat.

  Jakub Brančík
 • Skvělý kurz pro začínající tradery nebo pro burzou „nepolíbené“. Obsahuje základní přehled obchodních instrumentů od komodit přespo opce a tipy od zkušených obchodníků a to zcela ZDARMA. Riskujete maximálně, že získáte další hobby a zdroj příjmu. Závěrečný certifikát skvěle motivuje v kontinuálním vzdělávání a při pohledu na něj si člověk vždy připomene, proč s burzou vůbec začínal. Díky za kurz!

  J. Bártl
 • Kurz ukazuje zájemcům možnosti finančních trhů s uvedením vhodnosti podle vstupní částky a zhodnocení během času. Podle osobního zaujetí a časové náročnost je možné zajímat se nadále blíže o určitou oblast.

  Zdeněk Horna

Začněte hned teď.
Je to zdarma

Registrace je dočasně uzavřena